послуги
Розкрутка веб-сайтів

Збільшити продажі клієнтів - це основна мета нашої роботи!

 

Компанія PRANTMEDIA забезпечує успішне просування сайтів в мережі Інтернет шляхом комбінування контекстної реклами і пошукової оптимізації. Кожен з методів розкручування сайтів дозволяє залучити на сайт клієнта саме тих цільових користувачів, які вже готові придбати товар або замовити послугу.

Вартість ключового слова складає від 100 грн за одну позицію.


Ми забезпечимо вас цільовими відвідувачами з гарантією якості!

Послуги компанії PRANTMEDIA з розкручування і просування сайтів включають в себе як пошукову оптимізацію, так і контекстну рекламу. Пошукова оптимізація дозволяє за рахунок оцінки якості створення сайту і проведення комплексу робіт з ним підвищити його позиції в результатах пошукової видачі по просуваються запитам, в той час як контекстна реклама залишається найпростішим і швидким методом розкрутки сайту, здатним залучити користувачів, зацікавлених саме у ваших товарах або послугах. Ви отримуєте цільових відвідувачів з гарантією якості.

Використання такої послуги, як пошукове просування сайту, одночасно з контекстною рекламою є відмінною можливістю охопити всю вашу цільову аудиторію.

До початку основних робіт ми проводимо технічний і юзабіліті аудит ресурсу. У підсумку ви отримуєте детальну інформацію про те, як розвинути представництво вашої компанії в інтернеті, зробити його більш зручним та привабливим для користувачів мережі.

Впровадження наших рекомендацій, у свою чергу, сприяє збільшенню обсягу продажів. Кількість відвідувачів, які перейшли на сторінки вашого інтернет-ресурсу і які вчинили цільове дію, стрімко зростає.


Знайшовши оптимальне рішення, ми можемо з упевненістю сказати, що наша робота дозволить домогтися максимально високих результатів.