новини
Василь Вірастюк закликав рівнян займатися спортом
2012-03-05

 Найсильніша людина світу Василь Вірастюк 3 березня з дружнім візитом відвідав місто Рівне. Він люб’язно відгукнувся на запрошення депутата Рівненської міської ради Олександра Курсика, який і зініціював його приїзд.

Олександр Курсик зустрів богатиря на в’їзді у місто, а рівненські дівчата в народних строях вручили Василеві хліб та привітали його на поліській землі. Звідси стронгмен одразу відправився у фітнес-клуб «Фітнеспорт», де на запрошення власників клубу провів тренування. Відвідувачі закладу були приємно здивовані тим, що сьогодні займаються поряд із українською зіркою світового масштабу. У тренажерному залі Василь Вірастюк вразив усіх своєю ввічливою поведінкою і разом з іншими чекав черги до того чи іншого тренажера. Спортсмени відмітили, що Василь Вірастюк не панібратився із власниками, не тиснув руку нікому як зірка під час заняття, а сконцентровано тренувався і, як усі, пив воду із одного і того ж одноразового стаканчика. Незважаючи на те, що Василь Вірастюк майже ніколи не розмовляє під час тренування, у Рівному атлет роздавав рівнянам поради, жартував та підбадьорював спортсменів. Тренери спортивного комплексу також були вражені простотою стронгмена, адже богатир захопливо розповідав про власну методу тренувань, ділився досвідом та розповідав різні цікаві та кумедні історії з тих чи інших змагань. Тренування тривало півтори години, після чого ще відбулися годинні фото- та автограф-сесії. Підпис і побажання від найсильнішого українця отримали всі бажаючі.

Далі Василь Вірастюк поїхав на зустріч із студентами НУВГП та спортсменами Рівного. У спортивному залі НУВГП на богатиря чекали сотні його шанувальників. Тренери університету розповіли стронгмену про свій навчальний заклад та познайомили Вірастюка з кращими рівненськими спортсменами. А організатор зустрічі Олександр Курсик влаштував Василеві Вірастюку бліц-інтерв’ю перед студентами. Спортсмен на запитання відповідав швидко і чітко. Зокрема, він розповів, що почав свою кар’єру спортсмена ще з дитинства – займався плаванням, легкою атлетикою. Те, що богатирською силою нагородив його Господь, Василь не відкидав, але і підкреслив, що тяжко йшов до цього і не лежав до 30 років на печі, а потім на диво встав і пішов тягати потяги. Усі його спортивні досягнення – результат клопіткої праці та постійних тренувань.

У Рівне стронгмен Василь Вірастюк приїхав із сином Адамом. Дев’ятирічному хлопчику дуже сподобалось наше місто. Поки його тато тренувався, він встиг побувати у деяких розважальних центрах Рівного та переглянути кінофільм.

На зустрічі зі студентами Вірастюка запитали, чи він хотів би, щоб його син прожив таке життя, як і він, тобто став спортсменом. Він з гордістю розповів, що Адам вже активно займається спортом, зокрема східними єдиноборствами, але і наголосив, що долю його син обере собі сам.

Також найсильніша людина світу Василь Вірастюк закликав усіх рівнян займатись спортом, будь-яким, хоча б просто бігати вранці. Адже спорт, як наголосив авторитетний спортсмен, не лише загартовує тіло, але й виховує силу волі, повагу до суперника та витривалість. Рівненські спортсмени та студенти ніяк не хотіли відпускати відомого гостя додому, на ходу фотографували богатиря та брали автографи. А організатор зустрічі Олександр Курсик наголосив на тому, що на всі сто відсотків вгадав із місцем її проведення, адже бажаючих поспілкуватися із Василем Вірастюком виявилося дуже і дуже багато. Спортсмени ж пообіцяли, що завдяки цій зустрічі вони будуть вдосконалюватись та покращувати свої результати, адже Василь на власному прикладі показав, чого можна досягнути завдяки бажанню та вірі у перемогу.

Рівняни, яким не вдалося побачити Василя Вірастюк на власні очі, зможуть побачити його незабаром в ефірі телеканалу „Рівне-1” в передачі „На часі”.

Коментарі:

Василь Вірастюк, стронгмен, найсильніша людина світу:

«Тренажерний зал мені дуже сподобався. Хочеться, щоб місцева влада Рівного запросила нас сюди з турніром. Ми б приїхали із стронгменами на змагання. Думаю, мешканцям міста це б сподобалось. В цілому, хочеться закликати рівнян, що потрібно займатись спортом! Я з дитинства займаюсь спортом, я не ходив дворами, під’їздами, а приходив зі школи, брав тренувальну сумку і йшов у манеж тренуватись. Думаю, сучасній молоді необхідно робити так само. Треба поміняти свій стиль життя, повернути у нього спорт, необхідно знову зробити спорт модним. Щодо мого секрету успіху, то можливо він і є, але якщо я його озвучу, то це не означає, що цим може скористатись хтось ще, адже у кожного свій унікальний секрет. Думаю, найголовніше – це те, що я завжди робив свою роботу на всі сто відсотків. Я люблю справу, якою займаюсь, тому і досягнув того, чого досягнув.»

Олександр Курсик, організатор зустрічі, депутат Рівненської міської ради:

«Мені дуже приємно, що приїзд Василя Вірастюка вдалось організувати швидко і якісно. Ми з ним давно знайомі, а зараз плануємо організувати серйозний богатирський турнір у Рівному. У цьому заході немає ні грама політики. Я просто виконую те, що обіцяв, – популяризую Рівне серед відомих українців і знайомлю рівнян з найпопулярнішими співвітчизниками. Думаю, що Василь Вірастюк на власному прикладі за один день заохотив більше рівнян до занять спортом, ніж місяць моєї пропаганди здорового способу життя J. Приємно, що на зустріч з українським богатирем прийшли сотні юних спортсменів. Думаю, кожен з них відчув позитив та простоту богатиря. А якщо хоч хтось завдяки цій зустрічі отримав ще більшу мотивацію для спортивного зростання, то, безперечно, все пройшло не марно. Радує і те, що Вірастюку Рівне дуже сподобалось. Думаю, що ми зробимо такі майстер-класи регулярними.»

Андрій Сухан, рівненський спортсмен:

«Я дуже радий, що побачив Василя Вірастюка. Він дуже простий, він спокійно показує людям, як потрібно тренуватись, він навіть прибирає після себе! Дуже чемно вів себе в залі. Він показав, як правильно робити виштовхування штанги і багато іншого. Думаю, завдяки тому, що Вірастюк сьогодні приїхав, у Рівному стане набагато більше спортсменів, будуть його навіть копіювати, будуть намагатись стати такими, як Вірастюк.»

Михайло Курач, менеджер клубу „Фітнеспорт”:

«Василь Вірастюк – це зірка, це бренд. Ми дуже раді, що найсильніша людина світу завітала саме до нас. Він провів для рівнян майстер-клас, показав, як правильно займатись силовими видами спорту. Він розповів цікаві речі, наприклад, те, що Василь Вірастюк ніколи не тисне руки під час тренування і не розмовляє. Він вважає, що якщо тиснути руки, то твоя сила передається. А ще Вірастюк пив на тренуванні з одного і того ж стаканчика увесь час, бо переживає, щоб не забруднювали довкілля.»