новини
Піар-агенція року: "PRant Media Promo Group” зробить Вас успішним!
2012-01-01

"PRant Media Promo Group" розпочала роботу рівно рік тому, якраз на новорічні свята. Нині перша у Рівному піар-агенція вже встигла зарекомендувати себе як професійну команду з творчим підходом та надійного партнера.

Корпоративним символом агенції відразу була обрана мураха ("ant" - з англ.).

— Мураха є символом працелюбності майже в усіх народів. Вона вперто робить свою справу, йде до своєї мети, до результату. Існує афоризм: "Вчися хоробрості у лева, вірності у собаки, а працьовитості у мурашки". А у Біблії є вислів: "Підійди до мурахи, лінивцю, подивися на дії його і будь мудрим!". Саме ці принципи ми і сповідуємо, — розповіла виконавчий директор, спеціаліст з реклами та піару "PRant Media” Марина НАЗАРЧУК.

"PRant Media Promo Group" — це багатофункціональна компанія, що надає найширший спектр якісних послуг у сфері зв’язків із громадськістю. Особливу потужну платформу промо-група має у галузі інтернет-реклами та просування. Наприклад, останньою розробкою агенції є веб-ресурс інвестиційної карти Рівненської області "InvestMap" (www.investmap.rv.ua).

— Основний акцент у нашій роботі ми ставимо не лише на створення імені чи іміджу, а й на комплексну піар- та рекламну кампанію. Клієнтам пропонуємо лише справді дієві засоби реклами та поліграфії, що ще раз підтверджує наш лозунг "Добре ім’я краще великого багатства". З іншого боку, ми не займаємося самопіаром. Краща реклама для нас — рекомендації задоволених клієнтів, — констатує директор, спеціаліст з розробки та просування сайтів "PRant Media” Ігор ГЛЯЙХ. 

 

ogo.ua