новини
Нам – 1 рік!!!
2012-01-13

Сьогодні, 13 січня 2012 року, агенція «PRant Media Promo Group» святкує день народження – першу річницю своєї діяльності, адже офіційно ми стартували саме цього дня. Перша у Рівному піар-агенція за короткий час встигла зарекомендувати себе як професійна промо-група, яка практикує індивідуальний творчий підхід до кожного із клієнтів і може вирішувати поставлені завдання на високому рівні. Сподіваємося, наші партнери уже переконалися у нашій надійності.

Для творців «PRant Media Promo Group» сьогодні справжнє свято. Тому у нас є гарний привід трохи прозвітуватися, а також і похизуватися своїми здобутками. =)

За рік існування агенція вийшла на провідні позиції на ринку реклами, піару та інтернет-технологій у регіоні. Прагнемо стати першими і в Західній Україні. Також здобули звання провідної промоушн-групи в регіоні. Підтвердженням цьому є розробка PR-стратегії для двох великих компаній та проведення кількох успішних PR-кампаній фірм і брендів.

Ми також встигли зайняти одне з лідируючих місць серед рекламних агентств області. Сьогодні маємо понад десяток постійних клієнтів з реклами, з якими успішно співпрацюємо майже із дня старту. Проведено шість успішних рекламних кампаній. Зокрема, розроблено PR-стратегії для кількох великих підприємств та проведено низку успішних PR-кампаній фірм і брендів. До своїх основних послуг ми додали створення фірмового стилю та брендбуку, рекламних аудіо- та відеороликів, брендування авто тощо. Успішна співпраця майже зі всіма ЗМІ краю дозволила забезпечити нашим клієнтам ефективну рекламу на шпальтах видань та в ефірі теле- і радіокомпаній. Особливо пишаємося розробками у галузі дизайну поліграфії. Протягом року створили понад десять оригінальних логотипів. Пропонуємо клієнтам лише справді дієві засоби реклами, піару та поліграфії, що ще раз підтверджує наш лозунг - "Добре ім’я краще великого багатства!"

Значного успіху «PRant Media Promo Group» досягнула у напрямку розробки та просування веб-сайтів. За рік наші спеціалісти створили більше 20 веб-сайтів. Також «PRant Media Promo Group» активно рухається у галузі event-management’у: впродовж року організовано близько десятка розважальних та ділових заходів.

Підсумком нашої річної діяльності стало визнання «PRant Media Promo Group» кращою піар-агенцією 2011 року у Рівному. Дякуємо за визнання.

Перший рік промайнув дуже швидко та виявився дуже насиченим і продуктивним… Виконано досить великий обсяг роботи, але звичайно ж, ми хочемо ще багато чого зробити, створити та покращити...

У цьому році для «PRant Media Promo Group» відбулася одна, як здавалося спочатку, неприємна, але як виявилося насправді, дуже вдала подія. Тому принагідно ми б хотіли подякувати ОДНІЙ ЛЮДИНІ за такий свій вчинок, який власне за іронією долі і надав нам неймовірного поштовху до розвитку і роботи. =))

Нам справді вже є чим пишатися!!! І тим, що у нас вже є, і тим, що є ще поки у планах… У новому році продовжуємо рухатися вперед та здобувати нові вершини, маємо багато нових ідей та задумів. Сподіваємося, що вони вас зацікавлять, і наша співпраця буде ще ефективнішою. Ми тішимося кожному своєму новому клієнтові. Нам приємно, що у нас є Ви - наші клієнти, друзі, партнери, конкуренти, адже лише завдяки Вам ми маємо можливість рухатися далі. Дякуємо, що рекомендуєте нас своїм друзям, знайомим, бізнес-партнерам. Це насправді є найкращою для нас рекламою і промоцією.

ДЯКУЄМО УСІМ ВАМ ЗА ДОВІРУ, ДОПОМОГУ ТА СПІВПРАЦЮ!!!

Бажаємо усім нам розвитку, успіхів, процвітання, вдалих ідей, надійних клієнтів, вірних друзів та такого ж задоволення від своєї роботи, яке отримуємо ми щодня.

Залишайтеся з нами і надалі! Нам є, чим вас здивувати!

З повагою,
команда «PRant Media Promo Group»



P.S. Ми завжди відкриті для привітань і поздоровлень. =))