новини
Кубок депутата рівнеради Олександра Курсика з брейн-рингу
2011-11-22

22 листопада в МПК "Текстильник" відбувся Перший щорічний Кубок депутата Рівнеради Олександра Курсика з брейн-рингу серед студентів Рівного «боТАН-2011»: боТалановиті, Активні, Наполегливі».

За словами організатора змагань, депутата Рівнеради Олександра Курсика, організувавши такого роду змагання, він намагається "витягнути" спудеїв з барів та кафе, згуртувати їх разом заради бажання перемогти та змінити пасивність студентів на громадську активність. Співпало, що у день проведення Кубку в Україні відзначали День Свободи, тому символічно, що студенти продемонстрували неабияку свободу розуму та глибину своїх знань у найрізноманітніших, найкаверзніших питаннях з різних галузей науки.

Учасників заходу під час музичної паузи розважала відома рівненська співачка, переможниця багатьох міжнародних та всеукраїнських співочих конкурсів Мирослава Толочик.
Всього у змаганнях взяли участь 16 команд з усіх ВНЗ Рівного. За першість команди змагалися за олімпійською системою – «програв-вилетів».

Справжні баталії загострилися у боротьбі за призові місця, де у битві за третє місце Кубку зійшлись команди НУВГП «Легіон» та «Маша і ведмеді», а у Фіналі команди того ж НУВГП «Ктулху Фхтагн» та «Гудвіл». Останні, власне, і стали переможцями, які і отримали Кубок депутата та грошовий приз – 1000 гривень.

Отже, призові місця розподілилися таким чином:
І місце – команда «Гудвіл» НУВГП;
ІІ місце – команда «Ктулху Фхтагн» НУВГП;
ІІІ місце – команда «Маша і ведмеді» НУВГП.

Олександр Курсик порадив командам не розслаблятися, поглиблювати свої знання та продовжувати підготовку вже до наступного року, адже через рік на змаганнях з брейн-рингу з’явиться нововведення – усі запитання стосуватимуться культури, історії, побуту виключно Українського народу. Крім того, наступного року команди вже збиратимуть із усієї області та, можливо, із сусідніх областей.