новини
Фотовиставка "Жінці присвячується..."
2012-03-06

 8 березня 2012 року у Рівному у сучасній молодіжній кав’ярні «Ера» (вул..Поштова, 11) розпочнеться святкова фотовиставка «Жінці присвячується…». Вона буде приурочена до Міжнародного жіночого дня – 8 березня! Фотовиставку організовує агенція "PRant Media Promo Group" за підтримки депутата Рівнеради Олександра Курсика.

Мета фотовиставки - оригінально і по-творчому привітати усіх рівнянок із Днем 8 березня, а також відкрити і затвердити серед мешканців Рівного нові імена молодих, талановитих та креативних фотографів.

Темою виставки обрано висловлювання Шарля Бодлера "Жінка - це запрошення у щастя!", а афоризм Павла Загребельного "Жінка створена для доторків та поглядів" чудово підходить для епіграфу, адже на виставці буде презентовано багато жіночих портретів саме для поглядів та розглядів. Крім того, фотовиставка пропагуватиме високу мету жінки - материнство.

У фотовиставці братимуть участь роботи таких рівненських фотографів: Юрія Шушкевича, Тетяни Вакулюк, Тараса Терлецького, Марини Худанич, Руслана Толордави.

Фотовиставка «Жінці присвячується…» проходитиме у сучасній молодіжній кав”ярні «Ера» (інтернет-кафе) (вул.. Поштова, 11) з 8 березня і триватиме 2 тижні, до 22 березня.

Відкриття фотовиставки відбудеться 8 березня об 11 годині у інтернет-кафе «Ера» за адресою: вул.. Поштова, 11.

Запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва фотографії!